Plajda olmazsa olmazlar

Plaja giderken yanınıza bunları almayı unutmayın.

04 Temmuz 2013 Perşembe 09:20 Bu haber 1071 kez okundu
Plajda olmazsa olmazlar
İlgili Galeriler Devamı >

Tatil her ne kadar dinlenmek, rahatlamak ve kurallardan uzaklaşmak olsa da ihtiyaçlar ve gereksinimler burada da bitmiyor. Küçücük bir detayı unutmanız, plaja giderken yanınıza almamanız sizi bir hayli zorlayabilir. O nedenle plaj çantanızı bir kez daha kontrol edin.

Mayo - Bikini

Giderken en az 2 takım bikini ya da mayo yanınıza almalısınız. Malum plajda geçecek o uzun uzun günlerde onlar hep sizinle olacak, dolayısıyla hep göz önünde… Ve kaaliteli olmaları oldukça önemli! Bu yüzden plaj için yapacağınız harcamalarda en büyük payı bikini ya da mayonuza ayırabilirsiniz.

Hasır Şapka

Şapkasız plaja çıkmayın! Hem yüzünüzü güneşten koruyacak hem de deniz sonrası saçlarınıza biçim veremezseniz onları en şık bir şekilde saklayacak, havanıza hava katacak bir hasır şapkanız mutlaka olmalı. Geniş kenarlı (floppy) şapkalar, fedora şapkaları, kovboy şapkaları... Hasır şapkalarda çeşit çok, seçin beğenin…

Güneş Gözlüğü

Plaj çantanıza da ilk atmanız gereken şeylerden biri de güneş gözlüğü. Güneş gözlüğünde de kalite önemli, gözlerinizi bozmak istemeyiz. O yüzden güneş gözlüklerine mutlaka yatırım yapın. Kaliteli bir güneş gözlüğü yıllar boyu sizinle kalabilir, modası geçmeyecek klasik modellerden yana seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

Pareo / Plaj Elbisesi

İster üzerinize şöyle bir bağlayıvereceğiniz bir pareo ister tiril tiril bir plaj elbisesi... Nasıl tercih ederseniz, ikisinden biri mutlaka plaj alışverişinizde yer almalı.

Plaj Çantası

Tüm bunları ve dahasını (güneş kremleri, kitabınız, bronzlanştırıcılarınız) alacak bir de şık plaj çantanız olmalı tabi ki! Hasır plaj çantaları her yıl en revaçta olanlar. Ama dilerseniz büyükçe bir bez çanta da kullanabilirsiniz.

 
İlgili haberler Kategori anasayfa
Ruhumuza dokunan o şarkıların hikayeleri
Ruhumuza dokunan o şarkıların hikayeleri
Türk öğrencinin başarısı
Türk öğrencinin başarısı
Kont Drakula’nın Şatosunda Cadılar Bayramı’nı geçirecek kişiler aranıyor
Kont Drakula’nın Şatosunda Cadılar Bayramı’nı...
  anket

?Bugün yeni sevgilinizin doğum günü. Hediyeniz ne olur?