Çörek otu ve bal maskesi

Çörek otu, mucizesini sivilce ve lekeler üzerinde de gösteriyor.

20 Nisan 2013 Cumartesi 15:20 Bu haber 8489 kez okundu
Çörek otu ve bal maskesi

Biz hanımlar cildimizin güzelliğinin ve tazeliğinin her bakımdan daha önemli olduğunu biliriz. Kullandığımız onlarca pahalı ürünle gençliğimizi ve güzelliğimizi korumaya çalışırız. Ayrıca cilt sorunlarımıza da farklı çareler ararız. Modaveyasam olarak bitkisel bakım araştırmalarımızı sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Çörek otunun mucize boyutlarda faydalı olduğunu artık tıp uzmanları bile kabul etmiş durumda. Herşeye bir çare bulan bu harika bitki, cildimiz için de inanılmaz faydalı. Özellikle ölü deriyi canlandırmda, sivilcelerin tedavisinde, tüm cilt lekelerinde etkili olan çörek otu ve bal maskesini deneyebilirsiniz.

Hazırlanışı:  Daha önce yaptığımız aspirin bal maskesine benziyor aslında. 1 yemek kaşığı kadar çörek otunu iyice ezin, İsterseniz robottanda geçirebilirsiniz. Un haline gelene kadar öğüttüğünüz çörek otuna 1 tatlı kaşığı kadar bal etleyin. Macun kıvamına gelen maskeyi cildinizde 20 dakika kadar bekletin. Eğer cildiniz yağlıysa birkaç damla limon, kuruysa birkaç damla zeytin yağı ekleyin. Yüzünüzde tüylenme sorunu yaşadığınız bölgelere uygulamamanızı öneririz.

 
İlgili haberler Kategori anasayfa
Güzel ve düzgün bacaklar için
Güzel ve düzgün bacaklar için
Hayalinizdeki saçlar için altın öneriler
Hayalinizdeki saçlar için altın öneriler
5 dakikada acil durum makyajı
5 dakikada acil durum makyajı
Yazar Kadrosu
  anket

?Bugün yeni sevgilinizin doğum günü. Hediyeniz ne olur?