Ayakkalarınız Hobbit ayağı gibi mi?

Ayaklarınızı saklamayın! Size onları sevmenin yollarını öğreteceğiz

07 Ağustos 2012 Salı 16:14 Bu haber 2480 kez okundu
Ayakkalarınız Hobbit ayağı gibi mi?
İlgili Galeriler Devamı >
Ayaklarınızın üzerindeki tüyler, sert ve kuru topuklar, orantısız parmaklar ve çirkin kemikler tanıdık geldiyse burada size çok iyi gelecek bilgiler var. Öncelikle ayaklarınızı sevmediğiniz için onlarla ilgilenmemek gibi bir hataya düşmeyin. Unutmayın, çirkin ayak yoktur; bakımsız ayak vardır!

Her banyoda ponza taşıyla topuklarınızı yumuşatın. Sonrasında vazelin sürün ve çorap giyin. Tüyleri ince ağda bantlarıyla alın. Şimdi hazırlanmaya başladınız.

Hint kınası çok zarif görünüyor. Özellikle damarlı ve geniş bir ayağınız varsa kamuflaj işlemine Hint kınası deneyerek başlayabilirsiniz.

Tüm parmaklarınız ya da baş parmağı gibi bazı parmaklarınız olması gerekenden fazla uzunsa burnu açık babetler giyin. Üzerinize giydiğiniz her şeyi çok güzel gösterecektir.

Eğer terlik giymeniz gerekiyorsa tokalı ya da bol desenli modelleri tercih etmek size kendinizi daha iyi hissettirecek. Böyle modellerin toparlayıcı etkisi vardır.

Mutlaka oje kullanın. Tüm çirkin tırnak uzamalarını ojelerle kapatabilirsiniz. Daha etkileyici bir görünüm için oje bantlarını da deneyebilirsiniz. Fransız manikürü tüm ayakları temiz ve bakımlı gösterir, en yakın zamanda pedikürcünüzden randevu alın.

Parmaklardaki kemik eğriliğini kamufle etmenin en seksi yolu ayak yüzükleridir. Bu yaz mutlaka birkaç tane ayak yüzüğü deneyin. Bayılacaksınız, garanti veriyoruz! 
İlgili haberler Kategori anasayfa
Bu hataları yapmayın..
Bu hataları yapmayın..
Saçlarınıza kolayca şekil vermeniz için tüyolar
Saçlarınıza kolayca şekil vermeniz için...
Saçını yıpratmadan beyazlardan kurtulmanın yolları
Saçını yıpratmadan beyazlardan kurtulmanın...
  anket

?Bugün yeni sevgilinizin doğum günü. Hediyeniz ne olur?