Ön sevişme tüyoları

Cinsel yaşamda mükemmeli yakalamanın ilk adımı ateşli bir ön sevişme...

18 Haziran 2013 Salı 10:20 Bu haber 8246 kez okundu
Ön sevişme tüyoları

Eğer kartlarınızı doğru oynarsanız, siz de partneriniz de ilişkinizden çok keyif alacaksınız. Her zaman aklınızda olsun, erkekler gördükleriyle karar veren canlılardır. Onu tahrik etmek istiyorsanız, öncelikle gözüne hitap etmeniz gerekiyor. Bunu ön sevişme safhasının hazırlığı olarak da görebilirsiniz. Mesela, birlikte bir partiye gidiyorsanız, seksi bir kıyafet giyin ve birbirinize dokunmadan önce onu uyarın.

Onunla, onu tahrik edecek sözcükler kullanarak konuşun. Gün içinde seksi mesajlar atın ve partnerinizin gün boyunca sizi arzulamasını sağlayın. Buna ilişki esnasında da devam edebilirsiniz. Belirtmek gerekir ki, iyi bir ilişkinin anahtarı iyi bir iletişimdir. Kadınlar çoğunlukla bunu yapmaktan kaçınır ancak partnerinize neyi sevdiğinizi ve ne yapmasını istediğinizi açıkça ifade edin. Böylece o da sizin zevk almanız için doğru şeylere odaklanabilecektir.

Son olarak da nasıl iyi öpüşüleceğini öğrenin. Birçok insanın düşündüğünün aksine, öpüşmek cinsel isteği tavan yaptıran en önemli etkenlerden biridir. Eğer doğru şekilde öpüşebilirseniz, onun sizi arzulaması çok kolay olacaktır.

 
İlgili haberler Kategori anasayfa
Doğum kontrol yöntemleri
Doğum kontrol yöntemleri
Cinsellikte mutlu olmanın  püf noktaları
Cinsellikte mutlu olmanın püf noktaları
Kadın ve erkek farkı
Kadın ve erkek farkı
Yazar Kadrosu
  anket

?Bugün yeni sevgilinizin doğum günü. Hediyeniz ne olur?