Erkek yatakta iyiyse şu 5 hareketi yapar

Erkeğin yatakta iyi olduğunu anlamanın bir yolu var mıdır?Nelere bakarak bunu anlayabiliriz?İlk randevunuzdan bu yana aranızda geçen 'masum' şeyleri analiz ederek, daha 'yaramaz' sonuçlara varabiliriz. Beden dili sizinle ilgili sandığınızdan daha çok şey anlatır

16 Mayıs 2012 Çarşamba 15:13 Bu haber 8171 kez okundu
Erkek yatakta iyiyse şu 5 hareketi yapar
İlgili Galeriler Devamı >
Gerçek bir centilmen

Aşkta ve sekste ayrıntılar önemlidir, özellikle her şeyi sorgulayan biz kadınlar için... Sizi dışarıda da düşünen bir erkek ışıklar kapandığında da aynı şekilde kibar ve özenli olacaktır. 

Nasıl dokunacağını biliyor

'Demek ki çok kızla birlikte olmuş' diye düşünüp üzülmeye gerek yok. Daha önce sizi mutlu etmek için prova yapmış olabilir. Sokakta bile sizi dokunuşuyla heyecanlandıran bir erkek vücudunuzun tamamı açıkken neler yapabilir dersiniz? Küçük öpücükleri bir yangının minik alevleridir.

Sizi dinliyor

Zaten orgazma ulaşması zor olan kadının ihtiyaçları da çoktur. İş yerindeki problemlerinizi dinleyen biri yataktaki sorunlarınıza da kulak verir. Sizi ciddiye alır ve zevk almanız için yeni yöntemler geliştirir.

Acele etmiyor

Sizi siz olduğunuz için seven bir erkek sabırlıdır. En güzel an için özendiğinizin farkına varır ve sizi seks için üzmez. Siz söylemeden nerede duracağını bilen bir erkek durmaması gerektiği zamanı da bilir.

Kendinizi özle ve güzel hissettiriyor

Yatakta özgüven önemlidir. Kendinizi gerçekten güzel hissettiğinizde bu her hareketinize yansır. Güzel hisseden kadın seksidir, seksi hisseden kadın da yatakta mutludur. Bunu başarabilen erkekleaynı yatakta yatıyorsanız şanslı sayılırsınız.
İlgili haberler Kategori anasayfa
Tek gecelik ilişkilere dikkat!
Tek gecelik ilişkilere dikkat!
Erkekler sevişirken ne hisseder?
Erkekler sevişirken ne hisseder?
Seksüel nirvana
Seksüel nirvana
  anket

?Bugün yeni sevgilinizin doğum günü. Hediyeniz ne olur?