Nisan ayı burç yorumları

Susan Miller’ın Nisan ayı burç yorumlarını okudunuz mu? Bugün Kova ve Balık burçlarıyla devam ediyoruz.

09 Nisan 2013 Salı 09:50 Bu haber 1422 kez okundu
Nisan ayı burç yorumları
İlgili Galeriler Devamı >
 

Ünlü astrolog Susan Miller, Nisan ayı burç yorumlarını bu hafta boyunca modaveyasam.com okurlarıyla paylaşacağız. Bugün sırada Kova ve Balık burçları var.

Kova burcu

Bu ay hayat sizin için hiç sıkıcı değil. İşler hızlanıyor ve çeşitlenen etkileşimler beyninizi gereğinden fazla meşgul ediyor. O kadar çok şey oluyor ki, çevrenizde dönüp dururken kıymetli zamanınızı boşa harcayabilirsiniz. Koç güneşi 19 Nisan'da 3. eviniz olan Bilgi Toplama evinizi aydınlatarak tek bir şeye odaklanmanızı güçleştiriyor.

Merkür 2 Nisan'da rüzgârını heyecanlı Koç'a, daha sonra 6 Nisan'da Venüs'e doğru estirip Güneşi de yanına alarak hepsiyle sizin 3. evinizde buluşunca bütün duyu organlarınızla hissedebileceğiniz yeni biigiler size akın edecek. Bu o kadar hızlı olacak ki, verilen ay sonuna kadar ancak bütünleştirebileceksiniz.

Plansız Koç'un 5 Nisan'daki yeni ay hali bir projeyi bitirmeden diğerine atlamanıza neden olabilir. Dikkatinizin dağılma eğilimiyle zorunlulukları yerine getirme arasında sağlıklı bir denge kurmanız zor olabilir. Zira 10-14 Nisan arasındaki bazı durumlar, zorunluluklardan kaçarak kendinizi şımartmanız yönünde sizi cesaretlendirebilir. Ama Ay'ın 15 Nisan'da sorumlu Satürn'le kavuşumu, bunun yanı sıra Merkür'ün 17 Nisan'da aklı başında Boğa'ya girmesi rüzgârın yönünü değiştirerek size pratiklik kazandıracak. Merkür 18 Nisan'da ağır toplar Satürn ve Plüton'la 120 derecelik açı yapacak. Bunu 20-21 Nisan'da Güneş takip edecek.

Kariyer evinizde olması kazançlarınızı bir araya toparlamak ve işte daha etkili olabilmek için gelecek hafta neler yapabileceğinizi düşünmenize yol açıyor. Ancak çok zorlar ya da bazı şeyleri fazla riske ederseniz - özellikle 22-24 Nisan arasında  beklenenden çok önce düzenlemeler yapmanız gerekebilir.

3 Nisan'da 3. eviniz olan İletişim evinizde karanlık Plüton'la 90 derecelik açı yapınca üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Çabuk alevlenen Koç'un yeni ay hali 5 Nisan'da adrenalininizin kabarması için sizi cesaretlendiriyor. Yeni ayın Satürn'e amirlik yapan gergin hali bitmek tükenmek bilmeyen önemsiz şeylerle değil asıl olaylarla ilgilenmenizi istiyor.

Bunlara ek olarak, âşık Venüs, 6 Nisan'da Plüton'la açı yaparak hem romantik tutkularınızı, hem de özgürlüğünüzü kaybetme korkunuzu kamçılıyor. Hislerinizi gömmeniz için teşvik edilseniz de, içinde rahat olduğunuz entel dünyanızı arkanızda bırakıp biriyle yakınlaşmanın zenginliklerini keşfetmeye başlamalısınız..

Balık burcu

Güneşin İkinci Mali Kaynaklar Evinizde 19 Nisan'a kadar ilerlemesi sonucu, mali işlerinize yeni bir bakış bu ayın temel konusu olacak. Ayrıca buna Zeki Merkür ve Etkileyici Venüs'ün 2 ve 6 Nisan tarihlerindeki birliği de katılıyor. Bu gezegenlerin öncü Koç burcundaki varlığı, size söz para konularına gelince nasıl yenilikçi olabileceğinizi hatırlatıyor.

Koç'taki Yeni Ay, 5 Nisan'da cesaret gerektiren bir atılımı tetikleyebilir. Bu durum Özellikle ısrarcı Mars ve girişken Jüpiter'in hırs dolu enerjilerini eklediklerinde ortaya çıkabilir. Eğer gelirinizi nasıl kazandığınızı değiştirme potansiyeline sahipse, yeni bir girişime yatırım sizin için en doğru bir seçim olabilir. Cesaretle yeni bir iş kurmak veya elinizdekini genişletmek, keyfiniz için yapılan dikkatsiz harcamalarda daha mantıklı olacaktır.

Bu durum 17 Nisan'da Merkür'ün Üçüncü Bilgi Evinizde dengeli Boğa burcuna girmesiyle değişiyor. 19 Nisan'da ise bunu Güneş takip ediyor. Eğer düşüncelerinizi açık hale getirseniz ve iletişiminizi basitleştirirseniz, inanırlılığınız artacak ve diğer insanların daha fazla güvenini kazanacaksınız. Hayal gücü geniş aklınız sizi yeni fikirlere açık bir insan yapacak pratik bilgilere dikkatini vermeye ve dünyaya inmeye hazır. 

20 Nisan'da politik ve dini şevklerinizi harekete geçirerek 9. Felsefe ve Din Evinizi aydınlatıyor. Güçlü duygularınız, fikirlerinizi normalden daha büyük bir güçle paylaşmanıza sebep oluyor. Detaycı Başak burcunun Dolunay ile yaptığı açıda bulunan sorumluluk sahibi Satürn sayesinde bu açıklamaları desteklemek İçin ihtiyacınız olan bütün gerçeklere sahip olacaksınız. Son günlerdeki yatırımları başarılı bir şekildeki inşa etmek için, bildiğiniz şeyleri uygulayabilirsiniz.

Yeni aydaki Gürültücü Koç burcu, özellikle eğlence arayan Venüs'ün 6 Nisan'da bu hızla hareket eden ateşe katılmasıyla, dikkat edilmeden yapılan bir atlamaya neden olabilir. Bununla birlikte Venüs, titiz Plüton ile dikkatsiz harcamaları artıracak zorlu bir durum oluşturabilir. 7 Nisan'da, Merkür ve Neptün arasındaki bağışlayıcı yarım alan tatlı kelimeler üretebilir, fakat katı Satürn'ün bir ilişkiyi gergin tutacak beşlemeyi Venüs'le yapmasından dolayı burada dikkatsiz düşüncelere yer yok.

Susan Miller’ın 2013 Mayıs ayı yorumlarını da sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili haberler Kategori anasayfa
Aşk hayatınız canlanıyor..
Aşk hayatınız canlanıyor..
Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?
Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?
Burcunun ruhuna sahip misin?
Burcunun ruhuna sahip misin?
Yazar Kadrosu
  anket

?Bugün yeni sevgilinizin doğum günü. Hediyeniz ne olur?