Nisan ayı burç yorumları

Susan Miller’ın Nisan ayı burç yorumlarını okudunuz mu? Bugün Yay ve Oğlak burçlarıyla devam ediyoruz.

08 Nisan 2013 Pazartesi 10:22 Bu haber 1377 kez okundu
Nisan ayı burç yorumları
İlgili Galeriler Devamı >

Ünlü astrolog Susan Miller, Nisan ayı burç yorumlarını bu hafta boyunca modaveyasam.com okurlarıyla paylaşacağız. Bugün sırada Yay ve Oğlak burçları var.

Yay burcu

Yaşam daha aydınlık göründüğünden ve  daha kolay bulunabildiğinden bu ay rahatlama getirecek. Mevsim bahar ve Güneş 19 Nisan'a kadar Romantizm Eviniz olan 5. evinizi aydınlatıyor olacağından, özel bir şeyler yaratmak için hazır olabilirsiniz.  Merkür, 12-17 Nisan'da aynı evde bulunan atılgan Koç'tan geçeceğinden, size aşkın aydınlık tarafını düşündürecek. Bu arada, Venüs 6 Nisan'da eğlenceli 5. evinize katılacak ve 30 Nisan'a kadar burada kalacak. Oyun faaliyeti ay boyunca devam edecek; neşe ile dolmanızı ve doğal içtenliğinizi ifade etmenizi ve her günü sunduklarından dolayı takdir etmenizi sağlayacak.

Gezegenler, Koç'tan mantıklı Boğa'ya doğru hareket edeceğinden, pratik 120 derecelik açıdan yarar sağlayacak ve ay boyunca yarattığınız güzel anlara uzun ömür katacaksınız. Bununla birlikte, Merkür ve Güneş, 18-20 Nisan'da yapıcı Satürn ve güçlü Plüton ile 120 derecelik açıöoluşturacak ve belki de yolculuğunuzun aşırı hızını biraz azaltarak,sizi varmak istediğiniz noktaya başarılı bir şekilde ulaşmanıza yetecek kadar yavaşlatacak. Ayrıca, özellikle Akrep'e hükmeden gezegen Plüton, bu açıya dahil olacağından,  Bu arada, şehvetli Venüs, bereketli Jüpiter ve iddialı Mars, 23-24 Nisan'da dinamik bir şekilde aynı hizaya gelecek ve muhtemelen size, bakmadan başarılı bir şekilde atlamanızı sağlayacak bir özgüven verecek. Ancak 25 Nisan'a kadar herşey yerine oturmaya başlayacak ve bu tarihten itibaren yaşamınızda daha mantıklı ve pratik bir döneme gireceksiniz.

5 Nisan'daki Başak Dolunayı, kişisel yolculuğunuzun kıştan bahara ulaştığını teyit ederek, bir başlangıç teşkil edebilir. Ruhunuz tazelenecek ve geniş ufuklara daha fazla öngörüyle bakacaksınız.

Oğlak burcu

Yeni aya hızlı bir şekilde başlıyorsunuz ama muhtemelen bitmeden önce yavaşlamış olacaksınız. 5 Nisan'daki yeniay sizin daha hırslı olmanıza neden oluyor. Bu kariyerinizi geliştirmek, evinizi taşımak veya dekore etmek için beklediğiniz katalizör olabilir ama kendinizi çok fazla yükün altına sokmayın. Bu durumda biraz yavaşlamak sizi rahatlatacaktır.

2 ve 6 Nisan'daki Venüs ve Merkür kafanızı ve kalbinizi heyecanlandıracak. Bu heyecan verici olabilir ancak önemli detayları atlamamaya dikkat edin. 17 Nisan'da,  hızınız yavaşlamaya başlayacak ve bu keyifli dönemin tadını çıkarmak için vakit ayırın. Bunu 19 Nisan'da Güneş takip edecek. 20 Nisan'da arkadaşlar ve gruplarla ilgili duygusal yoğunluğunuzu arttıracak.. Haritanızın en güçlü bölgesinde 4 hafta boyunca kalacak olması da sizi bir âşık ve ebeveyn olarak tatlı tecrübeler yaşamanıza neden olacak. Hak ettiğiniz bu ödüllerin tadını çıkarın.

İlişkinizde çözülmemiş konuların'su yüzüne çıktığını görebilirsiniz ki, bu da onları gömmekten daha iyidir. İncinmiş duygular ve hayal kırıklıkları ile yüzleşmek her ne kadar zor olsa da büyümüş olduğunuzu unutmayın. Hoş olmayan konularla ilgilenmek size saygınlık kazandıracak ve olayların daha kötüye gitmesini engelleyecek.

10 Nisan'daki Güneş-Jüpiter dik açısı, yapabileceğinizden fazlasını söz vermenize neden olabilir. Merkür'le Mars arasındaki gergin dik açı, gününüzü kızgınlık ve sabırsızlıkla yoğunlaştırabilir. Küçük bir anlaşmazlık büyük bir kavgaya dönebilir, o yüzden sinirlerinizi kontrol altına almanız gerekiyor.

Yarın son olarak Kova ve Balık burçlarının Nisan ayı yorumlarına bakacağız.

 

 
İlgili haberler Kategori anasayfa
Astroloji aşk rehberiniz..
Astroloji aşk rehberiniz..
Yükselen burç nasıl hesaplanır?
Yükselen burç nasıl hesaplanır?
Burcuna göre aşk uyumun
Burcuna göre aşk uyumun
Yazar Kadrosu
  anket

?Bugün yeni sevgilinizin doğum günü. Hediyeniz ne olur?