Nisan ayı burç yorumları

Susan Miller’ın Nisan ayı burç yorumlarını okudunuz mu? Bugün Terazi ve Akrep burçlarıyla devam ediyoruz.

06 Nisan 2013 Cumartesi 10:32 Bu haber 1408 kez okundu
Nisan ayı burç yorumları
İlgili Galeriler Devamı >

Ünlü astrolog Susan Miller, Nisan ayı burç yorumlarını bu hafta boyunca modaveyasam.com okurlarıyla paylaşacağız. Bugün sırada Terazi ve Akrep burçları var.

Terazi burcu

Favori konunuz ilişkiler, aya yaşam veren Güneş hem ortak 7. İlişki Evinizi hem de 8. Arkadaşlık Evinizi transit geçtiği için arka planda kalıyor. Başkalarıyla ilişkilerinizi yoğunlaştırmak için sözcü Merkür'ün 2 Nisan'da 7. Evinize girişiyle ilişkileriniz canlılık kazanıyor. Düşüncelerdeki belirgin farklılıklar, uyumu tehlikeye sokabilecek tartışmaları işaret ediyor. Huzuru korumak için sessiz kalmak yerine kendinizi savunmak önemlidir. 5 Nisan'da ateşli Kova burcundaki Yeniay, yeni ilişki olasılığının sinyalini vererek 7.Evinizde bulunuyor.

Koruyucu Yengeç'teki aktif Mars'dan gelen meydan okuyan kareler ve  Oğlak'taki engin Jüpiter yaptığınız şeylere dayanma ve daha fazlası için zorlama arasındaki çekişmeli ihtiyaçları açığa çıkarıyor. Ana gezegeniniz Venüs, 6 Nisan'da Kova burcuna giriyor ve Plüton'a 90 derecelik açı yapıyor. Bu, duygusal konuları aşırı noktalara ulaştırabilir. Eski beklentilerinden kurtulmak, bir sonraki ilişkilerinize fırsat vermek için gerekli olabilir.

Güneş'in 19 Nisan'da Boğa'ya ve 8. Paylaşılan Kaynaklar evinize girişi normal olarak dengeleyici bir unsurdur; ancak 20 Nisan'da  partnerinizin desteğine daha fazla ihtiyaç duyduğunuz için, duyguları çalkantıda tutar. Kendinizin ve sevdiğiniz insanların ihtiyaçlarını yeniden gözden geçirmek ilişkilerinizin yapısını değiştirmeye başlayabilir. Ancak bir sorundan haberdar olmanız ona anında bir çözüm , gerektirmez. Herhangi radikal bir harekette bulunmadan once- arzulann,z ve kişiselliğinizle ilgili yeni anlayış ve duygularınızı benimsemek için kendinize zaman tanıyın. 30 Nisan'da Boğa'ya giren Venüs, duygularınızı bir zemine oturtmada ve ilişkilerinizi yeniden değerlendirmede size yol gösterecek gerekli sağduyuyu bulmanızda size yardımcı olacak.

Heyecanlı Kova Yeniay'ı 5 Nisan'da özellikle bir kurtarıcı rolü oynuyorsanız sorumluluklarla doludur. Diğer yardımcı faktörlerde önemlidir; ama onlarında sizin kadar çok çalıştıklarından emin olun, Yapılacak işlerinizi ilerletmek için enerji harcayın; bu, toplumla bağlantı kurmak ve yeni bir proje girişiminde bulunmak için bir atılım zamanı olabilir. Venüs'ün  aktif Koç'un etkisi altına girmesi ilk bakışta aşka yol açabilir.

Akrep burcu

Nisan ayı hayatınızdaki problemleri düzene sokabilecek pratik çözümleri de beraberinde getiriyor. Ancak ara sıra gelecek hakkında o kadar meraka kapılıyorsunuz ki, kaldırabileceğiniz yükün çok daha fazlasını üstleniyorsunuz.

Heyecanınız Merkür'ün ilerlemesiyle başlıyor. Daha sonra da Venüs onu takip ediyor. Bu iki gezegen güçlü Plüton'la dik açı yaparak, yeni fikirlerinizi ileriye götürmeden önce bir kez daha düşünmeniz için sizi uyarıyor.

5 Nisan'da 6. Sağlık ve Günlük İşler evinizdeki Koç Yeni ayı, uzun zamandan beri aklınızda bulunan bahar temizliğine yönelmenizi sağlıyor. Bu, evin içindeki ya da ofisinizdeki işleri de kapsayabildiği gibi, yaşam tarzınızdaki ve bedeninizi sağlıklı tutma formüllerini de içerebilir.

Ayın ilk bölümünü boyunca uzun vadeli değişimler getirecek küçük adımlar atarak geçirdiniz.. 20 Nisan'daki Akrep dolunayı seçtiğiniz yolu doğrular nitelikte görünüyor. Mantıklı adımlar İyimserlikle birleşince, anın önemini kavramanıza ve önemli bir beraberliği somutlaştırmanıza yarıyor. Herşey yolunda gidiyor gibi görünebilir ama Mars ve şaşırtıcı Uranüs arasındaki  açı, düşünmeden hareket etmenize sebep olacak. Tabii  size gerçek dışı bir güven aşılamasının da etkisi var.

5 Nisan'da sabırsız Koç burcu sizi duygularınızı açığa vurmaya zorluyor. Ancak gizli tutmak isteyeceğiniz bir şeyi söylemek zorunda olduğunuzu hissedebilirsiniz. Merkür'ün Koç burcunda Plüton'la dik açı yapmasından etkilenen aklınız, kalbinizin kaldırabileceğinden daha hızlı çalışıyor. Çekici Venüs 6 Nisan'da Plüton'la dik açı yapınca, daha karışık duygu ağına giriyorsunuz. Hayatınıza olumlu bir değişiklik getirmenin yollarını arayacaksınız.

Yarın sırada Yay ve Oğlak burçları var. Modaveyasam.com’u takip etmeye devam edin.

 
İlgili haberler Kategori anasayfa
Aşk hayatınız canlanıyor..
Aşk hayatınız canlanıyor..
Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?
Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?
Burcunun ruhuna sahip misin?
Burcunun ruhuna sahip misin?
  anket

?Bugün yeni sevgilinizin doğum günü. Hediyeniz ne olur?