Erkekler, burçlar ve aşk

Onu etkilemek, hayatına girmek hatta onunla evlenmeyi düşünüyorsanız, neler beklediğini bilmelisiniz; burçlar size yardımcı olacaklar…

22 Mart 2013 Cuma 09:18 Bu haber 1136 kez okundu
Erkekler, burçlar ve aşk
İlgili Galeriler Devamı >

Aşk söz konusuysa herkes her an başka birine dönüşebilir. Ancak dönüşülen kişiliklerde bile farklılık vardır; herkes aptallaşma stili farklıdır örneğin. Modaveyasam.com editörleri erkeklerin biz kadınlardan ne beklediğini ve neler karşısında aptala döndüklerini araştırdı.

Koç Erkeği

Özgürlüğüne o kadar düşkün ki size gerçekten aşık olmamak için sizden çok şey bekler. Mükemmel ve kusursuz olmanızı, yanında sizi görenlerin size hayran kalmasını, her bakımdan beğenilip takdir edilmenizi ister. Kendine çok güvendiği ve beğendiği için kendini üstün görür ve elbette siz de en az onun kadar üstün olmalısınız. Yine de sizden daha üstün olduğunu düşündüğü biriyle karşılaştığında aldatma ihtimali çok yüksek. Güçsüz ve sakin, monoton, duygusuz, hemen teslim olan kadınlardan asla hoşlanmazlar. Farklı yönleriniz, maceracı ve ilginç kişiliğinizle onun ilgisini sürekli üzerinizde tutmalısınız. Koç erkekleri hem yorulmaktan hem de yormaktan keyif alırlar. Yani çoğu kez ona itirazlarda bulunarak, peşinizde koşturarak onu yormalı; ilgisini taze tutmak içinse kendiniz yorulmalısınız. Elbette bir koç erkeği için ilişkinin olmazsa olmazı cinselliktir.

Boğa Erkeği

Onu idare etmek için onu gerçekten “idare etme”niz gerekiyor. Yani her dediğine tamam demeniz de onu itecektir ama onunla inatlaşmanız daha iticidir. Tek yapmanız gereken onun haklı olduğuna inandığınızı hissettirmek. Tam evlenilecek adamdır boğa erkekleri aslında. Evcimen, şefkatli, sadık, düzenli, nazik; hem iyi bir eş hem de iyi bir baba olabilirler. Ancak boğa erkeğini ikna etmek zor, ama sevdiğinde de vazgeçirmek çok zor. Asla vazgeçmez, elde etmek ya da kaybetmemek için herşeyi yaparlar. İlişkide fazla gerçekçi olmaları onları romantizmden, güzel sözler ve sürprizlerden uzaklaştırır. Onları elde etmek istiyorsanız, ona ve hayata karşı güçlü bir duruş sergilemeli ve gerçekten iyi yemek yapmalısınız. Çünkü en az cinsellik kadar yemeğe de düşkündürler.

İkizler Erkeği

İlk karşılaşmada güvenilmez biri olduğunu düşünmeniz çok normal; muhtemelen kendileri de pek bir şeyden emin değildirler. Her an değişiklik göstermeleri, bugün aşkınızdan ölürken yarın kaçıp gitmeleri ve aynı anda çok fazla şey düşünmeleri genel özelliklerinden. Bu yüzden bir konu ya da kararda ciddi olmasını beklemeyin. Özellikle aşk konusunda hemen ciddi olmasını asla. İlgisini çekmek için ona yoğun ilgi göstermeli; çok yünlü, renkli, ilginç, gizemli, kültürlü ve yeniliklere açık biri olduğunuzu belli edin. Onu sıktığınız, sorumluluk yüklediğiniz ya da sahiplendiğiniz anda kaçıp gidecektir. Yani ani ve size göre temelsiz kararlarına hazırlıklı olun. Evlenmesi içinse gerekli olan tek şey zaman; aynı yaşam tarzında, aynı dünya görüşünde olduğunuzdan emin olmasıdır.

Burada bitmedi, araştırma devam ediyor… Yarın yengeç, aslan ve başan erkeklerini sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 
İlgili haberler Kategori anasayfa
Burcunun ruhuna sahip misin?
Burcunun ruhuna sahip misin?
Burçlar ve ayrılık nedenleri
Burçlar ve ayrılık nedenleri
Haftalık Burç Yorumlarınız
Haftalık Burç Yorumlarınız
  anket

?Bugün yeni sevgilinizin doğum günü. Hediyeniz ne olur?